Zookoutek

kategorie: Služby
publikováno: 1.1.2019

Projekt zookoutku se začal budovat na jaře roku 2016 a koncem léta jsme jej dokončili, nyní je zde k vidění 1 samec lamy krotké Bohoušek, kamerunský kozlík Tonda, shetlandský miniponík Yummy, beran domácí Jonatán a oussantská ovečka Růžena.
Mezi naše hodná zvířátka uvítáme rodiny s dětmi, jednotlivce, každého, kdo má kladný vztah k přírodě a zvířatům. Rádi Vám umožníme jednorázový nebo pravidelný vstup do zookoutku, možnost si zvířátka nakrmit, pohladit nebo s nimi jít dokonce na procházku! Při hlubším zájmu neodmítneme ani pomoc - možnost vyzkoušet si vykydat výběh, naplnit zvířátkům sítě senem atd.

Objednat
   
Tipy na výlety

Ceník


Jednorázový vstup do Zookoutku - 20,- Kč/ dítě.

Jednorázový vstup do Zookoutku včetně krmení - 50,- Kč/ dítě.

Roční příspěvek 1500,- Kč/ rodina - možnost neomezených návštěv zvířat pro rodinu s dětmi po celý rok a po zaškolení také manipulace se zvířátky.

Procházka s lamou nebo miniponym - 300,- Kč/ hod.

Je lepší se telefonicky předem objednat, ne vždy jsme na ranči přítomni a vstup do ohrad ke zvířatům ať už v zookoutku nebo ke koním je přísně zakázáno, stejně tak je bez našeho vědomí a dozoru krmit! Pokud si zavoláte, vždy se vám budeme snažit vyjít vstříc :-)