Náš tým

kategorie: O nás
publikováno: 1.1.2019

Oficiálně fungujeme od března roku 2016 jako zapsaný spolek Ranč pod Skálou Třebívlice, ve skutečnosti naše historie sahá ale mnohem dál.. Původní hlavní činností spolku byl pouze provoz jezdeckého sportu, jdeme ale pořád dál, máme nápady a chuť vytvářet něco nového.

Tereza Henzlová

Tereza Henzlová


Narozena roku 1992 v Litoměřicích, vystudovala OA Pařížskou v Ústí nad Labem. Zakladatelka Ranče pod Skálou - předseda spolku - jezdeckého klubu.

Majitelka koní: Glen Larcon, Almiran, Yummy, Olda a Oscar. Koním úplně propadla ve 12 letech po jezdeckém táboře. Její největší zálibou jsou zvířata, příroda, cestování. Má neustálou potřebu něco nového vytvářet, organizovat, učit se novým věcem... tohle všechno Ranč obnáší a přináší. Věří v lidskou touhu a vytrvalost, vše je možné, když se chce a náš areál, který vznikl na zelené louce z ničeho je toho důkazem. Na sklonku roku 2019 založila značku Snoozers vyrábějící koňské hnůj bagy.

Zbyněk Zeman

Zbyněk Zeman
Zbyněk, známý především pod pseudonymem "Haďák" :-) je letitý příznivec Ranče, spolupracovník a kamarád. Zároveň je majitelem agentury www.klaunprodeti.cz/ a díky jeho kontaktům míváme na akcích známé osobnosti, nebo se dostaneme naopak my se zvířátky na různé akce či show, jezdíme po školách a školkách, nebo je při exkurzích provádíme po ranči. V poslední době pomáhá s denním chodem ranče a pečuje o hosty, kteří u nás nocují, za což mu patří veliké dík.

Pravidelně docházející členové JKExterní členové JK - pouze závodící za náš klubZa vytrvalou spolupráci děkujeme


Aleš Ctibor, Marek Řeháček, Jana , Růžena Ctiborová, Vlasta Mrázková, Jindřiška Štrymplová, Eva Ctiborová, Petr Henzl, Ilona Bednářová, Leoš Duchoslav, rodiče dětí - rodina Provinských, rodina Tichých.