Tábory

kategorie: Služby
publikováno: 1.1.2019

Příměstské pobyty pro děti naše stáj pořádá od roku 2015. Děti ve věkové kategorii 5-15 let se mohou těšit na bohatý program zaměřený především na koně a činnosti s nimi spojené. Učíme opravdu jezdit, nevozíme. Děti se naučí o koně pečovat - čistit jej, sedlat, uzdit. Zjistí, čím se kůň krmí, jak žije a co ke spokojenému životu potřebuje. Děti čeká celodenní výlet s piknikem po boku a v sedle koní na zříceninu Blešno, doprovodný program jako je dogdancing, profesionální focení s koňmi - fotky na památku, návštěva Třebívlického muzea, hledání pokladu, celotáborová hra, závěrečné závody a spoustu dalšího. Přijímáme omezený počet dětí na turnus, aby byl zajištěn individuální přístup ke každému dítěti. V ceně turnusu je každý den teplý oběd, pitný režim a malá svačinka. Těšíme se na Tebe, tak ahoooj!

NOVINKA!
Již řadu let k nám jezdí někteří stejní zájemci a samozřejmě jsou pak na jiné jezdecké úrovni, než děti, které k nám přijdou poprvé. Uvědomujeme si, že je potřeba tedy na tuto skutečnost reagovat a ke klasických prázdninovým týdenním termínům jsme doplnili víkendové termíny od dubna do září pro zkušenější děti, kterým se díky těmto pobytům dostane pro ně zábavnějšího, koplexnějšího a odbornějšího programu. Zároveň je toto určeno pro poloviční počet dětí.

Pobytům pro děti - začátečníky říkáme "ZÁKLADKA" a pro děti zkušenější je "PŘÍPRAVKA"

Co je podle nás zkušenější dítě? Do přípravky doporučujeme, aby dítě již umělo koně ovládat samo ve všech chodech a nebo aby alespoň nemělo problém cválat na lonži.

Objednat
   
Tipy na výlety

Termíny letošních příměstských pobytů pro děti - ZÁKLADKA
Termíny letošních příměstských pobytů pro děti - PŘÍPRAVKANa pobyt Vám rádi vystavíme doklad, aby jste mohli případně čerpat příspěvek od zaměstnavatele z fondu FKSP.

PŘIHLÁŠKA NA POBYT KE STAŽENÍ ZDE - PrihlaskaPrimestskyPobyt2018.doc

Vyplněnou prosíme odeslat na e-mail.: info@rancpodskalou.cz

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.