Tábory

kategorie: Služby
publikováno: 1.1.2019

Příměstské pobyty pro děti naše stáj pořádá od roku 2015. Děti ve věkové kategorii 5-15 let se mohou těšit na bohatý program zaměřený především na koně a činnosti s nimi spojené, přičemž se tento program snažíme každý rok obměňovat, neboť se k nám spoustu dětí stále vrací. Snažíme se děti skutečně učit jezdit, ne pouze vozit, jako je tomu na jiných táborech. Děti se naučí o koně pečovat - čistit jej, sedlat, uzdit. Zjistí, čím se kůň krmí, jak žije a co ke spokojenému životu potřebuje. Děti čeká celodenní výlet s piknikem po boku a v sedle koní na zříceninu Blešno, doprovodný program jako je dogdancing, profesionální focení s koňmi - fotky na památku, návštěva Třebívlického muzea, hledání pokladu, celotáborová hra, závěrečné závody a spoustu dalšího. Přijímáme omezený počet dětí na turnus, aby byl zajištěn individuální přístup ke každému dítěti. V ceně turnusu je každý den teplý oběd, pitný režim a malá svačinka.
Nástup každý den v 8:00 hod a odjezd v 15:30 hod. Po dohodě lze i jiný čas, pokud se vám tento čas kvůli práci nehodí, pokud to bude +- hodina.

Těšíme se na Tebe, tak ahoooj!

Cena je 4300 Kč /dítě/ turnus. Jsme schopni vystavit na pobyt doklad, aby jste mohli případně čerpat od zaměstnavatele příspěvěk z fondu FKSP. Děti, kteří se k nám vrací minimálně po 3. (tzn. účast na pobytu v předchozích dvou letech), mají u nás slevu - turnus za 4000 Kč a v případě sourozenců se cena ponižuje ještě na částku 3900,-/ dítě.

Objednat
   
Tipy na výlety

Rezervace

Vaše rezervace bude platná po zaplacení částky na účet č. 196198820/0600.

Do předmětu platby napište název obdrženého e-mailu (název služby / produktu + číslo formuláře).

Po zaplacení dostanete potvrzení e-mailem.
Pokud by se stalo, že jiná osoba by zarezervovala službu ve stejný termín, má přednost ta první osoba a dostanete informaci ihned e-mailem o rezervaci na jiný termín nebo zrušení s vrácením peněz na účet.
Storno podmínky
Mám zájem o
Jméno
Váš e-mail
Telefon
Jak jste se o nás dozvěděli?
Váš text
  
  
Odesláním totoho formuláře obdržíte kopii zprávy do e-mailu.

Termíny příměstských pobytů pro děti 2024Na pobyt Vám rádi vystavíme doklad, aby jste mohli případně čerpat příspěvek od zaměstnavatele z fondu FKSP.

PŘIHLÁŠKA NA POBYT KE STAŽENÍ ZDE - PrihlaskaPrimestskyPobyt2018.doc

Vyplněnou prosíme odeslat na e-mail.: info@rancpodskalou.cz

Po odeslání závazné přihlášky je ještě třeba uhradit zálohu ve výši 2000 Kč/dítě, zbytek je splatný v hotovosti v den nástupu na pobyt, pakliže se nedomluvíme jinak. 

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.