Živá hudba

kategorie: Služby
publikováno: 3.11.2022

Možná, že se teď divíte, proč Vám na rančerských stránkách nabízíme živou kapelu :-) Vysvětlení je jednoduché, zpěv je celoživotní vášní maminky Terky - majitelky a zakladatelky ranče, v současné době působí v kapele PF Music Band, jejichž vystoupení jste mohli pravidelně potkávat při zábavách na Hubertových jízdách v Třebívlicích i Podsedicích a samozřejmě nejen tam. Pojďme si je tedy představit.

Rezervace

Vaše rezervace bude platná po zaplacení částky na účet č. 196198820/0600.

Do předmětu platby napište název obdrženého e-mailu (název služby / produktu + číslo formuláře).

Po zaplacení dostanete potvrzení e-mailem.
Pokud by se stalo, že jiná osoba by zarezervovala službu ve stejný termín, má přednost ta první osoba a dostanete informaci ihned e-mailem o rezervaci na jiný termín nebo zrušení s vrácením peněz na účet.
Storno podmínky
Mám zájem o
Jméno
Váš e-mail
Telefon
Jak jste se o nás dozvěděli?
Váš text
  
  
Odesláním totoho formuláře obdržíte kopii zprávy do e-mailu.
.                                                                                 PF Music Band


Kapela může hrát ve složení 2- 4 muzikanti, hrají 60. léta až do současnosti, pelmel-od každého něco, dokáží udělat zábavu jak pro starší lidi tak i pro mladé - zábavy, svatby, plesy. Zpěvačka, klávesy, bonga, disponují také osvětlením pro menší sály.
Ceny vystoupení dle charakteru akce, na domluvě, přívětivé. Začínají od 5 tis. Kč za 4 hodiny hraní. Rozhodně si zavolejte pro kalkulaci ceny na vaší akci.

Petr je celoživotní muzikant, hraje i na dechové nástroje, hraje s vinšovankou.
Růžena chodila od útlého věku na hodiny zpěvu a před působením v PF music band hrála také v jiných skupinách různých žánrů.

Kontaktní osoba: Petr Fröhlich tel.: 602487258