Aktuality

Vítáme Vás na stránkách rodinného Ranče pod Skálou sídlícím v Třebívlicích. Zabýváme se sportovním i rekreačním ježděním, prací ze země, cirkusovým kouskům, snažíme se dopomoci lepšímu vzdělávání jezdecké veřejnosti pořádáním různých seminářů, pro lepší náladu pak soutěží a společných vyjížděk. Je u nás možné pravidelně docházet do jezdeckého klubu, nebo se jen nárazově přijet svézt a poznat nejkrásnější pohled na svět. Ranč je také místem, kde je možné prožít netradiční dovolenou, přespat zde s rodinou či přáteli a užít si večer u ohně s nebem plným hvězd, obklopeni zvířaty a přírodou. Náš areál je také možné si pronajmout pro soukromé či firemní akce - oslavy, dětské dny, svatební obřady, oslavy narozenin.


🐴 Aktuality

08.03.2023 - Tábory 2023

V prvním turnuse posledních pět volných míst, ve druhém tři volná místa, ve třetím turnuse plně obsazeno, ve čtvrtém pět volných míst.
Více

20.01.2022 - Tábory 2022 a rezervace termínů ubytování

již jsou známy termíny příměstských dětských táborů pro rok 2022 a lze se na ně přihlašovat. Skvělý upgrade také je, že při zájmu o rezervaci ubytování je u každého jednotlivého obydlí uveden aktuální kalendář volných termínů :-)
Více

04.11.2021 - Poukazy

V prodeji máme nové vánoční poukazy. Pokud si lámete hlavu s dárkem pod stromeček, darováním zážitku rozhodně nic nezkazíte.
Více

10.02.2021 - Účastni se Virtual horse run I

Účastni se Virtual horse run!
Více

24.02.2020 - Nabízíme nový produkt: hnůj bagy Snoozers

Jsme česká značka vyrábějící koňské hnůj bagy, lapače hnoje, koňohnojobaťůžky.. těžko říct, jak správně pojmenovat tento nový produkt :-)
Více
Archiv aktualit