Virtual horse run 3

kategorie: Akce
publikováno: 4.5.2021

Virtual horse run je náš nový projekt od ledna 2021, kdy jsme si všimli "díry na trhu", neboť mezi nespočtem klasických virtuálních běhů či běhů se psi, absolutně chyběla obdoba koňská a jelikož má toto poměrně blízko k naší milované vytrvalosti, neváhali jsme ani minutu a pustili se do realizace nápadu na plno.
Podmínky virtual horse runu, jsou v podstatě identické s klasickým virtuálním během a to - zvolit si pro sebe kategorii dle délky tratě, odjet na koni či s koněm na ruce odběhnout požadovaný počet km v určitém období (zpravidla bude daný týdenní termín od pondělí do neděle a závodník si sám zvolí den, který se mu bude pro splnění běhu nejvíce hodit) a zaslat nám o své splněné aktivitě důkaz v podobě screenu ze sportovní aplikace v hodinkách či na chytrém telefonu. Následně už pak jen čekat, po skončení závodního týdne a ověření vašeho běhu zasíláme všem dokončivším zaslouženou odměnu v podobě krásné, originální medaile.

Fotografie z události zveřejníme následně zde

Registrační dotazník

Jméno a příjmení jezdce
Jméno koně
E-mail
Telefon
Zvolená kategorie
Poznámky: Adresa pro zaslání medaile
  
  
Odesláním totoho formuláře obdržíte kopii zprávy do e-mailu.

Kontaktní údaje

Seznam účastníků - Celkem: 9

Kategorie: 5 km (možno také s koněm na ruce) - Celkem: 6

Jméno a příjmení jezdce Jméno koně Umístění v kategorii
Dorotka Frömlová - 2:20:11 Medynka dokončeno
Eliška Pastorková Loweu Story --
Kateřina Hunková 35 min, 23 sec Sweet Angel dokončeno
Nikola Homolová - čas 00:57:59 Annie dokončeno
Nikola Sixlová - čas 1:53:40 Dasty dokončeno
Simona Gruntova Don Castro dokončeno

Kategorie: 10 km - Celkem: 2

Jméno a příjmení jezdce Jméno koně Umístění v kategorii
Božena Kalná Hannah --
Justýna Mašková Kissák --

Kategorie: 20 km - Celkem: 1

Jméno a příjmení jezdce Jméno koně Umístění v kategorii
Šárka Valdmanová Shana --

Kategorie: 30 km - Celkem: 0

Jméno a příjmení jezdce Jméno koně Umístění v kategorii

Kategorie: 40 km - Celkem: 0

Jméno a příjmení jezdce Jméno koně Umístění v kategorii

Kategorie: 50 km - Celkem: 0

Jméno a příjmení jezdce Jméno koně Umístění v kategorii
Základní informace k události

Událost na Facebooku

Virtual horse run - online událost
datum: 21. 5. - 4. 6. 2021
startovné: Virtual horse run HOBBY- 390,- Kč a Virtual horse run RACE - 490,- Kč
po odeslání formuláře zaplaťte uvedenou částku na číslo bankovního účtu 196198820/0600
do poznámek uveďte své jménoOtázky a odpovědi

Jak se zaregistruji do závodu?

Nejprve si zvol trasu závodu a zaregistruj se. Nepřeceňuj své síly a zvol si trasu přiměřenou tvému aktuálnímu zdravotnímu stavu a kondici tvého koně. Po registraci ti zašleme na e-mail souhrnné informace o tvé registraci a informace jak po dokončení zaslat důkaz o absolvování tvého běhu. Platba registrace je možná pouze  převodem přes některé z podporovaných internetových bankovnictví. Po té co je tvá registrace uhrazena, bude tvé jméno propsáno na startovní listině zde na webu.

Jak můžu registraci uhradit?

převodem na čú.: 196198820/0600 a do poznámek uvést své jméno


Jaký je rozdíl mezi HOBBY a RACE?

Hobby je především pro jezdce i běžce bez bez koní, kteří se chtějí zůčastnit především pro radost či překonání sebe sama. Hobby se jede v kategoriích 5, 10, 20, 30 a 40 km. Každý, kdo hobby dokončí a zašle nám výsledek - obdrží po uplynutí závodního týdne poštou medaili. Startovné je 390,- Kč.

Race je tady pro pravé závodníky tělem i duší, kteří chtějí své síly se soupeři skutečně poměřit, jede se pouze v kategoriích 10 a 20 km. Vyšší kategorie nejsou zahrnuty protože bychom byli neradi, kdyby v zápalu boje někteří méně zkušení jezdci přivedli sebe či svého koně k úrazu, přeci jen při reálném vytrvalostním dostihu pohodu a kondici koně kontroluje v průběhu závodů veterinář, což v našem případě nelze. Hodnotíme první 3 místa v každé kategorii medailí a věcnými cenami, které vám také přijdou poštou. Ostatní účastníci obdrží mašli. Startovné v race je 490,- Kč. Hodnocení tohoto závodu je samozřejmě v čase zajetí dané kategorie + můžeme přihlédnout také k převýšení trasy. Jak mám nahrát výsledek běhu?

Naplánuj si kdekoliv ve tvém okolí trasu dle zvolené délky závodu a vyběhni v čase určeném pro závod. Nezapomeň si svou aktivitu zaznamenat na chytré hodinky, nebo mobilní aplikaci (např. Endomondo). Po dokončení nám odešli do e-mailu či SZ na FCB důkaz o absolvování běhu v podobě screenshotu obrazovky z tvé sportovní aplikace, kde bude vidět datum tvého běhu, délka uběhnuté trasy a čas, snaž se tento snímek obrazovky pořídit co nejblíže momentu dokončení zvolené vzdálenosti - tzn. 10 km závod pořídit screen na 10 km, ani méně ani více. Alespoň na jedné fotce / screenshotu z aplikace, musí být vidět délka tvého běhu, spolu s časem a datumem (může být i "today"). Po naší kontrole bude tvůj čas zaznamenán do výsledkové listiny. Kontrola může trvat i několik hodin, přeci jen v hlavním čase zkontrolovat tolik výsledků zabere určitý čas. Fotografii s důkazem o absolvování nahraj včas, nejdéle do data a hodiny uvedené v propozicích akcePo tomto termínu nebude možné výsledek dodatečně nahrát a tvůj běh nebude ve výsledkové listině.

Kdy mi přijde medaile?

Pokud máš objednanou účastnickou medaili, bude ti zaslána do 10 pracovních dnů po skončení závodu na poštovní adresu uvedenou při registraci za předpokladu, že závod skutečně dokončíš. Pokud vás jede více z jedné stáje - prosím zadejte pouze jednu adresu a medaile si následně přerozdělte.
Nepřišla mi medaile, co s tím? Pokud od distribuce medailí uběhlo 14 dní a ty ji stále ještě nemáš ve schránce, je možné, že se při posílání někde ztratila. V takovém případě nás kontaktuj a my ti medaili pošleme znovu. 

Jaká jsou pravidla závodu?

Přidej komentář

 

Sdílej přátelům