Ubytování v karavanu na ranči v Třebívlicích (Ústecký kraj)

kategorie: Ubytování
publikováno: 1.1.2019

Karavan je naše úplně první ubytovací zařízení fungující od roku 2017, na začátku roku 2018 prošel rekonstrukcí a na začátku roku 2023 jsme se rozhodli do něj znovu nainvestovat a jeho interiér výrazně vylepšit. Nyní se tedy nově můžete těšit na plnohodnotný přívod elektřiny, překrásnou novou kuchyňskou linkou z masivu, se kterou si dal práci místní truhlář a také na zbudovaný odkládací prostor, který lze také skvěle využít jako další lůžko.

Rezervace

Vaše rezervace bude platná po zaplacení částky na účet č. 196198820/0600.

Do předmětu platby napište název obdrženého e-mailu (název služby / produktu + číslo formuláře).

Po zaplacení dostanete potvrzení e-mailem.
Pokud by se stalo, že jiná osoba by zarezervovala službu ve stejný termín, má přednost ta první osoba a dostanete informaci ihned e-mailem o rezervaci na jiný termín nebo zrušení s vrácením peněz na účet.
Storno podmínky
Rezervované termíny - Zobrazit v celém okně
Mám zájem o
Jméno
Váš e-mail
Telefon
Jak jste se o nás dozvěděli?
Váš text
  
  
Odesláním totoho formuláře obdržíte kopii zprávy do e-mailu.
Karavan
Ceník

cena je uvedená bez DPH, nejsme plátci DPH. Cena je uvedena konečná.

1 noc v karavanu přes hlavní sezónu (duben - říjen)


Cena je za celý karavan na jednu noc pro dvě osoby případně s malým dítětem do 5let, které je zdarma (pouze doplatek za snídani +50Kč)

Cena je uvedena včetně snídaně, která se podává okolo 8 hodiny ráno. Kávu nebo čaj si hosté vaří samy v karavanu, kde mají k dispozici vše k tomu potřebné.

1900 Kč


 1 noc v karavanu mimo sezónu (listopad-březen) 

Cena je za celý karavan na jednu noc pro dvě osoby případně s malým dítětem do 5 let, které je zdarma, pouze je třeba zvážit, zda je pro vaše dítě vhodný pobyt v tuto dobu, kdy může být sychravé počasí. Pobyt mimo sezónu je bez snídaně, kterou si ale můžete uvařit samy v přítomné kuchyňce. Také je potřeba si přibalit vlastní čisté deky a spacáky. Naše peřiny jsou již zazimované aby přes prázdné noci, kdy se netopí zbytečně nevlhly. Karavan je jinak ale vybavený funkčním plynovým topením.

1100 Kč
 

 1 noc v karavanu o Silvestra / Vánoce

Cena je za celý karavan na jednu noc pro dvě osoby. Snídaně v proutěném košíku - suroviny pro přípravu domácích míchaných vajíček, jogurty, ovoce. Šumivé víno jako dárek. Oba termíny pro rok 2023 zatím volné. 

2900,- Kč

Přidej komentář

 

Sdílej přátelům