Snoozers - horse poop bags - jezdecké hnůjbagy

kategorie: Produkty
publikováno: 28.2.2020

Jsme česká značka vyrábějící koňské hnůj bagy, lapače hnoje, koňohnojobaťůžky.. těžko říct, jak správně pojmenovat tento nový produkt :-)Hnůjbagy vyrábíme pouze v celočerné variantě s možností přidělat reflexní prvky, ve třech různých velikostech - minishetty/shetty, pony/COB a FULL, ve dvou různých variantách - celosešité a nesešité - s výklopným systémem. Celosešitá varianta je vhodná pro návštěvy budov, kdy hnůjbag 100% udrží vše i v případě řídkého trusu.

--

Rezervace

Vaše rezervace bude platná po zaplacení částky na účet č. 196198820/0600.

Do předmětu platby napište název obdrženého e-mailu (název služby / produktu + číslo formuláře).

Po zaplacení dostanete potvrzení e-mailem.
Mám zájem o
Jméno
Váš e-mail
Telefon
Jak jste se o nás dozvěděli?
Váš text
  
  
Odesláním totoho formuláře obdržíte kopii zprávy do e-mailu.
Ceník

minibag Snoozers -velikost koně 70-100 cm.
-silné černé popruhy
-velmi kvalitní technická tkanina, dvojitá hydrofobní úprava.
-reflexní prvky navíc + 80,- Kč
1299,- Kč/ks

střední bag Snoozers -velikost koně 100-135 cm.
-silné černé popruhy
-velmi kvalitní technická tkanina, dvojitá hydrofobní úprava.
-reflexní prvky navíc + 100,- Kč
1399,- Kč/ks

velký bag Snoozers -velikost koně 135-170 cm.
-silné černé popruhy
-velmi kvalitní technická tkanina, dvojitá hydrofobní úprava.
-reflexní prvky navíc + 100,- Kč
1499,- Kč/ks

Ke každému nákupu zdarma samolepka Snoozers. Při odběru více ks lze domluvit slevu.

Nápad vytvářet bagy Snoozers se zrodil v našich hlavách na sklonku léta 2019, kdy jsme při jedné procházce přes ves s našimi koňmi sklidili od jedné paní zlost na všechny koňáky světa za bobek prozatím odklizený ke krajnici..
Nebudu lhát, že jsme v tu chvíli neměli zlost, měli, ale víc než zlost to byla zoufalost a lítost, částečně pochopení. Měla jsem chuť se za paní vrátit a vysvětlit ji situaci, co v takovou chvíli mohu a nemohu dělat. Cítila jsem se opravdu hrozně, považuji sama sebe za - nějak, alespoň trochu hodnotného obyvatele obce, který dává nejen jejím občanům možnost, kde trávit volný čas (díky našemu areálu, jezdeckému klubu, zookoutku, pořádání kulturních akcí..), bobky si po sobě svědomitě uklízíme, ani tentokrát jsem od něj neutíkala.. a opravdu si nezasloužím, aby na mě nějaká paní z okna spustila takový neúměrný jekot..

Nicméně opětovná návštěva paní mi byla rozmluvená, že to nemá smysl, asi opravdu nemělo. Co ale smysl mělo, bylo tomu předcházet, absolutně.. následně šlo všechno rychle. Hned druhý den od zmíněné nepříjemnosti jsem s nápadem volala mamce, která mi řekla, že ji napadlo to samé. Třetí den se mi zdálo o názvu, který jsem si dala do překladače a vyjelo mi “odložit”.. jasně! Odložit - bobek - do pytle :-D hotovo!

Následoval kolotoč zkoušení a předělávání střihů. Hledání dodavatele materiálu, dopisování si s firmami v Číně, nakonec nákup materiálu v ČR - špatného. Další nákup materiálu, tentokrát jsme ale sedly do auta a dodavatele raději osobně navštívily. Hledání a nákup nového šicího stroje, nekonečné testování a předělávání jednotlivých vaků.
Uteklo to rychle a nyní zde před Vámi stojíme s pokorou a hotovým produktem. Budeme vděčni za jakékoliv připomínky a nápady na vylepšení.

Ať dobře slouží! ulice jsou čistší a lidé k sobě přátelštější...

T a R
Nejčastější dotazy

JAK SE VAK UPEVŇUJE?

- jednoduše k anglickému nebo westernovému sedlu, případně lze i k madlům nebo obřisníku. U sedla je potřeba mít vzadu kovový kroužek, pokud jej sedlo nemá, lze mezi sedlové polštáře dokoupit "T" vložku, která se používá často pro připnutí podocasníku a poslouží stejně dobře (v jezdeckých potřebách stojí v rozmezí 200-300,- Kč)
K upevnění slouží tři popruhy - jeden horní a dva boční. První opatrně provléknu ocas a upevním horní popruh k zadnímu očku u sedla a nebo k "T". Následně boční popruhy - ty vedou po boku koně pod bočnici sedla (u Anglie) a karabinkou připnu do předního očka, které každé sedlo má (tam, kam se zapíná poprsák). Jakmile mám všechny tři popruhy připnuté karabinkou do sedla, zkontroluji ještě dotažení. Všechny musí být dobře dotažené, ne přetažené! Ale skutečně napnuté, nebo by se mohlo stát, že při potřebě vše nespadne do vaku. Jako poslední krok je připnout koni ocas k vaku suchým zipem, toto není třeba nijak utahovat a zajistí to, že kůň při kálení ocas zvedne - zvedne zároveň i zadní část vaku a otevře jej tak, aby vše krásně spadlo dovnitř.

JE POTŘEBA KONĚ NA VAK NAVYKNOUT?

samozřejmě, každý kůň je jiný. Někteří na vak nemusí vůbec reagovat, jiní mohou. Vetšinou ti citlivější koně mohou vaku zprvu nedůvěřovat. Je potřeba jej s nim seznámit obzvlášť předtím, než na něj sedne jezdec nebo s vakem pojede někam do provozu. Pokud nevíte jak na to, požádejte trenéra nebo zkušenějšího kolegu ze stáje.

JAK JE TO S MOČÍ?

u valachů nijak :-) a u klisen? Téměř také.. moč buďto nateče do vaku a okamžitě odteče pryč, protože dole jsou stále po stranách dva malé otvory od vysýpače a nebo se strefí pod vak a následně je scénář stejný - moč steče. Případně je zde také možnost u naší celosešité varianty, že se moč kompletně zachytí do hnůjbagu, poté tedy bude třeba manuálně vak vypráznit a samozřejmě je doporučeno vak osprchovat stejně jako po velké potřebě. Moč je agresivní a mohla by látce uškodit, pakliže by byla kontaktu s ní vystavena opakovaně bez údržby.

JAK MÁM VAK UDRŽOVAT ČISTÝ?

jednoduše proudem vody, po použití vysprchovat hadicí a nechat uschnout. Při velkém znečištění, zaschlých zbytcích mohu použít i mýdlo a ručně umýt, nebo nechat odmočit. Nepoužívat VAPku.

NEBUDE VAK NA KONI PLÁCAT, JAKMILE SE NAPLNÍ?

Po vykonání potřeby samozřejmě vak ztěžkne a začne se na koni mírně pohupovat, v kroku neznatelně, v klusu více a tak úměrně dál.. Náš vak má jednu obrovskou výhodu! Pokud jezdím po jízdárně, kde nechci aby mi z vaku cokoliv propadalo, tak mám popruhy od vysýpače hodně utažené a hold po potřebě (záleží také na velikosti :-) musím v ideálním případě slézt a náklad někam vypustit. Pokud mám vak někde na vyjížďce, nechám popruhy vysýpače středně utažené a v případě, že kůň vykoná potřebu a já projíždím obydlenou částí krokem, je vše Ok a nic nepropadne. Jakmile zajedu za ves na první louku, naklušu a hnůj mi za chvilku postranními dírkami propadá tím, jak se bude natřásat.. Jakmile bude vak opět prázný, opět bude lehoučký a kůň jej na sobě téměř neucítí.

Obchodní podmínky

Formulář oznámení o odstoupení od smlouvy (docx)

Přidej komentář

 

Sdílej přátelům