Obec Třebívlice - co navštívit?

kategorie: Tipy na výlety
publikováno: 30.11.2019

Obec Třebívlice má toho poměrně hodně co nabídnout.

Restaurace


Na oběd si můžete skočit do restaurace EMY, která sídlí přímo na náměstí. Nabídka obědů sestává většinou ze 6ti jídel, mile Vás překvapí lidové ceny obědů okolo 80-100,- Kč za porci. Večeře se zde ale nedělají, mimo čas oběda se sem dá zajít na něco k pití a nebo nějakou malou hospodskou pochutinu, jako je tatarák, utopenec, klobása atd.

Hospůdka na koupališti


V provozu pouze sezónně, k jídlu nabízí pizzu, hamburgery, hranolky, párek v rohlíku. Přes letní měsíce je to hojně navštěvované místo, protože zde skutečně koupaliště je :-) Jedno veliké a jedno malé-dětské, vstup je zdarma.

Vinařství Johann W


stylové místo vinařství nabízí obědy, večeře i posezení při vínku či kávě se zákuskem. Přes sezónu se zde také hojně konají víkendové akce, pokud nás tedy hodláte navštívit přes letní prázdniny nějaký víkend, můžete se zajít podívat právě sem i za kulturou.

Cukrárna MaH Třebívlice


situovaná na náměstí, nabízí sladké zákusky, zmrzlinu, kávu a chlebíčky.

Nákupy


v Třebívlicích se nachází dva krámky se základními potravinami. Jeden má otevřeno do 16 hodin a druhý do 19 hodin, oba jsou na náměstí.

Nejbližší bankomaty se nachází buď v Lovosicích (15 km od Třebívlic) nebo v Mostě (20 km od Třebívlic)
V obci Želkovice (4 km vzdálené) jsou u hlavní silnice dvě stodoly nabízející široký výběr z lokální zeleniny, ovoce a ostatních farmářských produktů jako jsou mošty, sýry, paštiky aj.

Co zde vidět?


Muzeum granátu
Židovský hřbitov ve vinici
Kopec kvítel
Lesopark na skále

Přidej komentář

 

Sdílej přátelům